ODA KLINIKA KAUNE

OBJEKTAS: ODA klinika Kaune
AUTORIAI: Julija Šeškuvienė, Gintarė Motuzaitė, Ernesta Matulytė, Inga Griciūtė
METAI: 2018
NUOTRAUKOS: Leonas Garbačauskas

Kartais grožis būna kerintis, pakertantis lyg žaibas… bet nemažiau paveikus yra subtilumas. Atidumas smulkioms detalėms, švelnus prisilietimas ir ramybės pojūtis yra tai, kas suteikia komfortą, leidžia pailsėti mintims ir kūnui. Taip mes matėme ODA klinikos viziją, pradedant projektavimo darbus.

Santūri spalvinė gama, kurioje dominuoja šilto atspalvio pilki tonai, švari balta, šilta natūralaus ąžuolo faneruotės tekstūra ir sodrūs mėlyni akcentai, tokie kaip minkšto veltinio foteliai, lenkta siena, sukuria harmoningą visumą. Ramybės jausmui pasiekti padeda keliose vietose naudojamas paslėptas LED apšvietimas, kuris neįkyriai pabrėžia interjero sprendimus.

Visose klinikos patalpose naudojamos atsikartojančios švarios geometrinės formos linija ir apskritimas. Apskritimas laikomas tobula forma, įkūnija vientisumą ir harmoniją, o vertikali linija – energijos, kūrybos, intelektualumo simbolis. Tai ir ekspozicijos baldai “stulpeliai”, vertikalių sienų panelių ritmika bei apvalūs veidrodžiai, šviestuvai, įėjimo arka, recepcijos baldas. Net pastato architektūra pasitarnauja bendrajai koncepcijai, kai lenkto fasado vidinė dalis tampa recepcijos akcentu – ombre metodu mėlynai dažyta sieną lyg banga pakyla iš šviesos juostos grindyse.

CADmonkeys interjero studijos komanda džiaugiasi, kad sukurtoje erdvėje pavyko pasiekti ypatingą harmonijos ir ramybės atmosferą.